Son Haberler
Anasayfa / Anasayfa

Anasayfa

Medyum Nedir ?

En etkili medyumlar olarak medyumu sizler için araştırdık;

Medyum yâda medyumlar denildiğinde halk arasında olağan üstü güçleri olan kişiler gelir. Hisleri ve görüntüleri açık, metafizik alemle iletişim kurabilen irtibatı yüksek psişik yetenekleri olan kişilerdir. Gücünü pozitif yönde insanların faydalanması için kullanan medyumlar kendine danışan, insanları da pozitif enerjisiyle olumlu yönde etkileyebilen kişilerdir.

İyi yönde yani pozitif yönde çalışan bir medyum birde asla kendisine kötü amaçlar için başvuran kişilerin bu başvurularını kabul etmez. Tek amacı insanların hayatlarını düzenlemek ve yoluna sokmaktır. Fakat bir de ilmini gücünü kötü yönde kullanan kişiler vardır ki böyle kişilerde sizlerin sıkıntılarına malesefki çare olamaz.

Bir kişi sıkıntıya uğradığında çaresiz kaldığını ve tükendiğini hissettiğinde bir medyuma başvurur ve çözüm bulmasını ister. Sıkıntılarından kurtulmak ister. Gerçek bir medyum ise kişilerin bu sıkıntılarından kurtulmasını sağlar. İnsanlığa hizmet veren enerjisini ve ilmini bu yönde kullanabilen kişiler gerçek medyumdur. İnsanlığa faydalı olmadıktan sonra medyum olmak bir işe yaramaz. Medyum olmak sanıldığı gibi kolay bir durum değildir. Bir medyum hem enerjisini iyi kullananbilen bir kişi hemde derin bir ilmi bilgiye sahip olan bir kişidir.

 

Neden Büyüye İhtiyaç Duyulur ?

Büyü yaptırmak, tarih öncesinden beri insanların başvurduğu yollardan biridir. Metafiziğe inanan insanlar, bir takım göksel olayları ve uydurdukları mitolojik unsurları geçmiş zamanda tanrılaştırmışlar ve buna inanmışlardır. İnsanlık başladığı zaman yağmuru, güneşi, fırtınayı hatta vahşi hayvanları üstün ve yaratıcı görüp onlara tapan insanlar; zamanla güneşin ısısını ışığını ve verdiği mutluluğu düşünerek “gök tanrı” inancı ile güneşi kutsallaştırmışlardır.

Ak Büyü Nedir ?

Ak büyü kısa tabirle; iyi niyetle yapılan tüm büyüleri içine alır. İnsanların yuvalarını kurtarmak, insanların işlerinin yoluna girmesini sağlamak, ayrılmış sevgilileri yeniden birleştirmek, soğuklukları bitirmek amacı ile insani duygular içerisinde insanlık için yapılan tüm büyüler ak büyü sınıfına girer.

11 yorum

 1. KARIMA CİNLER MUSALLAT OLDU SON Bİ KAÇ AYINI ZEHİR ETTİLER HAYATI BANA DA KARIMA DA ÇALMADIĞIM KAPI KALMADI. BİLDİĞİM BİR ŞEY VAR FIRAT HOCANIN İLMİ BU DÜNYADA GÖRÜP GÖREBİLECEĞİNİZ EN İYİ HOCA. İŞİNİ O KADAR İYİ YAPIYOR Kİ KEŞKE GERÇEKTE DE TANIŞMA FIRSATIM OLABİLSEYDİ. ALLAH RAZI OLSUN BENİ BU DERTTEN ALIP KURTARDI. HAKKI ÖDENMEZ. 0539 653 35 01 TELEFON NUMARASI BU ARAYIP KONUŞABİLİRSİNİZ.

 2. Benim kızsal bir kaç sıkıntım var doktorların elinden bir şey gelmiyor ne yapmam lazım bana lütfen birilerini önerin yalnız başıma çaresiz kaldım. Ailem vefat etti tek yaşıyorum ayaklarımın üzerinde durmaya çalışıyorum.Beni sıkıntılarımdan arındırabilecek güvenilir ilmi güçlü bir hoca lazım. Fazla param yok lütfen yardımcı olur musunuz ?

  • en etkili medyumlar ve türkiye medyumu gibi bilinen güvenilir bi kaç site var bu siteler dışında ki yorumlarada pek güvenme hepsi gerçek olmayabiliyor haberin olsun hoca konusuna gelirsek arkadaşa katılıyorum işinde güvenilir türkiyede tanıdığım az sayıda medyum var onlarla görüşebilirsin. Fırat hoca yada mikail hoca falan.

  • Fırat hocayla konuş gerekirse parasız işlemini yapar böyle bir hocayı türkiyede bulamazsın. Hiç bir makaleyi okumadan direk fırat hocayla konuş kendisi çok büyük ilim sahibi ve yıllardır bu işi yapıyor. Doğuştan gelen bir yeteneği var zaten kısa sürede yaptığı işlemlerden belli ettiriyor. 0539 653 35 01 buyur telefon numarası bu

 3. en etkili medyumlardan biri kesinlikle fırat hoca kendisiyle 2 kez işlem yaptırdım biri iş hayatım üzerine biride ilişkim üzerine ikiside çok kısa sürede etkilerini gösterdi. verdiğim paralar helal hoş olsun.

 4. Ben evli 4 çocuk babasıydım üzerimize büyü yapıldığını düşünüyorum.2çocuğum vefat etti evimde huzur yok ALLAH rızası için biri bana yardım etsin !!!! yok mu yüreğime su serpicek bi hoca lütfen yardım edin alayı dolandırıcı olmuş Fırat hocadan bahsedip duruyorlar nasıl bir insan konuşmadım daha ?

  • sana şöyle diyim piyasada tanıdığım bi kaç hoca var kardeşim. bunu çoğun insan bilmez bu site bile mesela pek fazla tanınmaz ama şunu bil güvenilir 3 5 site var ben işlemim sürecinde bi kaç siteyi ziyaret ettim bunlardan bildiğim yorumları gerçek ve en güvenilir iki site ise türkiye medyumu ve en etkili medyumlar yani bu site bu iki site dışında medyum hoca soruyorsan medyum fırat hoca en güvenilir hocalardan biridir. Neden diye sorarsan ben de senin gibi bi durumdaydım çok fazla olumlu yorum okudum sonra baktım hiç olumsuz yorum yok ve google da üst sıralarda yer almış genelde google bulunan sitelerin mutlaka olumsuz yorumları vardır ama bu hocanın hiç rastlamadım. sonrada dedim bir şeyler var bu hocada araştırdım iyice hep olumlu gerçek medyumlardan biri falan diyolar benim bu yazdığım gibi başta herkesin attığı sahte yorumlardan biri sandım sonra bi baktım konuştum hoca çok kendinden emin konuşuyor o kadar inandım ki tamam başlayalım dedim. Yemin ederim tam 6 günde işlem bitti. şok oldum yani ben bu tarz işlere bile inanmayan bir insandım sonra hocama o kadar minnetar kaldım ki anlatamam. bu yüzden ben kefilim kendi numaramı istersen veriyim kefilim medyum fırat hocaya kefilim kardeşim asla pişman olmassın hikayenden etkilendiğim için bu yazıyı yazıyorum.Gönlün rahat olsun medyum fırhat hoca gönlüne su serpecektir 05396533501 buyur numarası bu konuş anlayacaksın zaten

 5. Arkadaşlar medyum mikail ile çalıştım google da çıkmıyor kendisi benim arkadaşımın arkadaşının çevresinden tanınan bir hoca internet ortamında tanınmıyor fazla kesinlikle güvenebilirsiniz kendisi büyük ilim sahibi bir insan genelde çevresi tarafından iş yapıyor fakat http://medyummikail.com/ diye bir site açtı yakın zamanda internet ortamında sahtekar medyumların önüne geçebilmek için. bi yandan gönlünüz rahat olsun sahtekar medyumların önüne geçebilmek için böyle bir site açmıştır. Kesinlikle güvenebilirsiniz en azından güvenebilirsiniz bi arayın derim 05348492162 bu numaradan arayıp konuşabilirsiniz.

 6. Bilinen bi gerçek var artık tüm internet ortamı bunları öğrendi medyum fırat hoca tek güvenilir hocalardan biri. boşu boşuna medyum aramakla geçmesin zamanınız bunu kafanıza sokun dolandırıldığınız yetmedi mi. yorumları okuyorum hala dolandırıldığını söyleyen insanlar var. Allah aşkına yapmayın kendinize gelin biraderim. İnternet tuzaklarına düşmeyin. Ben aynı zamanda hackerim. Elimden geldiği sürece bu sahtekar medyum sitelerini hackleyip cezasını vermek. Aklınız kalmasın bu sahtekarların cezasını bizler kesiyoruz. benimde bi sıkıntım vardı medyum fırat hocayla çalıştım eğer bana oda yanlış yapsaydı fırat hocayı da hacklerdim ama bu sefer farklı bişi oldu olağan üstü bir şey oldı fırat hocanın dediği herşey çıktı farklı olan birşeylerin farkına vardım daha sonra işleme başlayıp işlem yaptırdım bütün herşey olumlu yönde gitmeye başladı çok şükür fırat hoccam herşeyi yoluna soktu şimdi onun bütün sitelerinin güvenliğiyle bizzat ilgileniyorum.

 7. hüseyin hoca yalancı dolandırıcının tekidir yaklaşık yarım saat özelimi anlattım ama acımadı insanlık yok dolandırdı. çok şükür gerçek bir medyum hoca buldum verdiğim dolandırıldığım parayı unuttum yani verdiğim paraya değdi

 8. medyum hurrem denilen dolandırıcıya inanmayın onlarca belkide yüzlerce insanın hakkına girmiştir. Beni de dolandırdılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir