Son Haberler
Anasayfa / En etkili medyumlar / Medyum Nedir ?

Medyum Nedir ?

Medyum yâda medyumlar denildiğinde halk arasında olağan üstü güçleri olan kişiler gelir. Hisleri ve görüntüleri açık, metafizik alemle iletişim kurabilen irtibatı yüksek psişik yetenekleri olan kişilerdir. Gücünü pozitif yönde insanların faydalanması için kullanan medyumlar kendine danışan, insanları da pozitif enerjisiyle olumlu yönde etkileyebilen kişilerdir. İyi yönde yani pozitif yönde çalışan bir medyum birde asla kendisine kötü amaçlar için başvuran kişilerin bu başvurularını kabul etmez. Tek amacı insanların hayatlarını düzenlemek ve yoluna sokmaktır. Fakat bir de ilmini gücünü kötü yönde kullanan kişiler vardır ki böyle kişilerde sizlerin sıkıntılarına malesefki çare olamaz.

Hakkında admin

Check Also

vefk

Vefk İlmi

Çok eski zamanlardan bu yana İslami toplumlarda kullanılmakta olan vefk işlemleri tamamen manevi bir yardımcı …

4 yorum

  1. büyü konusunda en güvendiğim medyum fırat hocadır. kendisiyle 2 kez çalıştım 2 sindede yanıltmadı beni. gerçekten ilimli ve tecrübeli bi hoca kendisi

  2. En etkili medyumlar sitesi sayesinde medyumlar hakkında araştırmalarımda daha çok bilgi sahibi olmaya başladım.Sayenizde doğru medyum hocayı buldum.İyi günler.

    • MERHABA LALE HANIM. HANGİ MEDYUM DAN BAHSEDİYORSUNUZ ? BİR ŞEY DAHA SORMAK İSTİYORUM ÇALIŞMAYA BAŞLADINIZ MI ? BAŞLADIYSANIZ SONUÇLAR NASIL OLDU ?

      • Medyum Fırat hocayla çalışma yaptım. Başarılı olma konusuna gelirsek şuan 4. gündeyiz etkilerini almaya başladım. Çok iyi ve ilim sahibi bi hoca kendisi. Tanışınca öğrendim bende. 05396533501 bu numaradan arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir