Son Haberler
Anasayfa / En etkili medyumlar / Sahte Medyumlar

Sahte Medyumlar

Ülkemizde sahte medyumun medyum olmadığı halde medyumluk yaptığı, bu kişilerin asıl amaçlarının insanları kandırmak olduğu bilinmelidir. Bu tür sahtekarlar türlü yalanlar ile insanları kandırmakta bunu da insanların en hassas problemlerini fırsat bilerek yapmaktadırlar. Bu gibi sahtekar medyumlar hakkında yorumlarınızı sitemizde paylaşabilirsiniz. Hakkında şikayet yazacağınız kişi hakkında detayları paylaşmanız birçok kişinin bu gibi sahtekar medyumlar yüzünden kandırılmasını önleyecektir. Gönderdiğiniz yorumlar en kısa sürede sitemizde yayınlanacaktır…

Hakkında admin

Check Also

vefk

Vefk İlmi

Çok eski zamanlardan bu yana İslami toplumlarda kullanılmakta olan vefk işlemleri tamamen manevi bir yardımcı …

11 yorum

 1. medyum ali benden sadece paramı değil hayallerimi umutlarımıda çaldı bunu yayalım lütfen başkalarınında haklarına girmesinler.

 2. Medyum baransel tamamen para tuzağı inanmayın arkadaşlar ! 2.000 TL mi kaptırdım !

 3. Bedirhan denilen kendini medyum hoca diye tanıtan şeref yoksunuyla kesinlikle konuşmayın sahtekarın önde gidenidir kendisi.

  • haklısınız Allah kahretsin ki ben bu hataya düştüm çalışma yaptık adam her 2 günde bir para istiyor. Çok şükür Fırat hocayla çalışmaya başladım işlerim olumlu yönde hızla ilerliyor

 4. Medyum cihan diye diye övmüşler konuşmak için aradım çoluk çocuk hep alay ediyorlar resmen kesinlikle inanmayın bu tür insanlara. Medyum Mikail hocanın makalelerini okudum gerçekten işin ehli sanırım.Hakkında çok olumlu yorumlar da okudum. Olumsuz yoruma rastlamadım hiç inşallah istediğim konuda yardımcı olabilir.

 5. konuşmayı bilmeyen medyum mu olur lan. medyum süleyman diye bir hoca varmış bir de google da en başta kesinlikle bu tarz medyumlara inanmayın arkadaşlar. hepsi dolandırıcı araştırdığım güvendiğim bi kaç hoca var onlardan biriyle çalışmaya başlayacağım.

 6. Hocam kesinlikle Fırat hoca ile çalışmalısınız. Fırat hocayla biraz muhabbetimde oldu sözünün eri doğru ve ilim sahibi bir hoca olduğunu konuşmasından anlıyorsunuz zaten.O internette gördüğünüz dolandırıcılar gibi değil konuşmasından anlarsınız. Bu tür hocalar gerçekte yüz yüze çalışma yapıyorlar. internet sitelerini ise daha çok kişiye yani kitleye ulaştırmak için ilim sahibi kişiler olarak yaymak ulaştırmak istiyorlar.Yani bu internette dolaşan bir çok sahtekar medyumların önüne geçebilmek için. Çalışmak istersen sende telefon numarası buyur bu hocam 05396533501 bu numaradan arayıp ulaşabilirsin

  • DOSTUM MEDYUM MİKAİL NASIL BİR HOCA BİR BİLGİN VAR MI ? EN AZ FIRAT HOCA KADAR ONUDA ÖVÜYORLAR. O DA İNTERNET ORTAMINDA O KADAR FAZLA KİTLEYE SAHİP DEĞİL FAKAT HAKKINDA KÖTÜ YORUMLARA RASTLAMADIM HİÇ

   • Bilmiyorum kendisiyle henüz hiç konuşmadım. Fakat dediğin gibi hakkında çok olumlu yorumlar var. Aylarca araştırdım bu olayları o geçen zaman diliminde dediğin gibi hiç olumsuz yoruma rastlamadığım hocalardan birisi kendisi. Konuşmadan kesin bir şey diyemem. Ama Fırat hocaya kesinlikle irtibat edebilirsiniz kardeşim.

 7. ya bu kadar karektersiz insan olamaz ben bayan halimle güveniyorum özelimi açıyorum ve bundan mahrum bırakılarak dolandırılıyorum yazıklar olsun be insanlık öldümü ya medyum salih hoca denilen sahtekara kesinlikle güvenmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir