Son Haberler

Vefk İlmi

Çok eski zamanlardan bu yana İslami toplumlarda kullanılmakta olan vefk işlemleri tamamen manevi bir yardımcı olarak kabul edilmektedir. Bu işlemlerin doğru bir şekilde yapılması ile insanların birçok özel konuda daha kısa zaman içinde sonuca gidebilecekleri birçok kez kanıtlanmıştır.büyü bozma, medyum, sahtekarmedyumlar, sahte medyumlar, medyumlar, büyü, büyüler, ünlü medyumlar, etkili medyumlar, başarılı medyumlar, aşk büyüsü, bağlama büyüsü,  islam güneşi, büyü yaptırmak istiyorum, medyum kimdir, medyum kime denir, medyumluk

Yüzyıllardan bu yana kullanılmakta olan bu işlemler İslami açıdan hiçbir şekilde sakıncalı olmadıkları için çok yoğun bir şekilde kullanılmıştır. Hazırlanması ve yapılması oldukça zor olduğu için insanlar her zaman deneyimli kişilerden yardım almaya özen göstermişlerdir. Vefk işlemlerinde öncelikle bir kağıt parçasına sağdan sola ve yukarıdan aşağıya doğru aynı adette olacak şekilde kare şekiller çizilir. Daha sonra bu karelerin içine amaca uygun olarak seçilen sayılar yerleştirilir.

Burada asıl kural karelerin içine yazılacak olan sayıların her iki yönde de toplamlarının aynı olmasıdır. Bu kuralı sağlayan herkes kısa zaman içinde amacına ulaşabilmektedir. Vefk işlemlerinde başarılı olmak için çok ciddi bir emek gerekmektedir. Bu işlemler eskiden İslami toplumlarda manevi korunma amacı ile yapılmaktaydı. Daha sonraki zamanlarda ise farklı amaçlar içinde vefk işlemleri ortaya çıkmış ve insanlar sürekli olarak bu alana karşı daha fazla ilgi göstermişlerdir.

Özellikle peygamberlerin veya islim toplumların dahi vefk işlemlerine çok büyük önem vermiş olmaları bu işlemlerin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Her türlü amaç için kullanılabilecek olan bu işlemler ile isteyen herkes hayaline kavuşabilmektedir.

Hakkında admin

Check Also

astroloji

Astroloji

Astroloji, göksel cisimlerin ve astronomik fenomenlerin, insan karakteri ve kaderi üzerine etkilerinin olduğu önermesini konu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir