Son Haberler
Anasayfa / En Etkili Medyumlar

En Etkili Medyumlar

en etkili medyumlar, medyum, sahtekarmedyumlar, sahte medyumlar, medyumlar, büyü, büyüler, ünlü medyumlar, etkili medyumlar, başarılı medyumlar, aşk büyüsü, bağlama büyüsü,  islam güneşi, büyü yaptırmak istiyorum, medyum kimdir, medyum kime denir, medyumlukManevi işlemleri her zaman en etkili medyumlar yaptırmak isteyen insanlar bunun için en doğru kişileri bulmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bilindiği gibi medyumluk her zaman için en çok ilgi duyulan ve aynı zamanda dünyanın en eski mesleklerinden biri olarak gösterilmektedir. Bu alanda kendilerini geliştirmiş ve yaptığı başarılı çalışmalar ile sürekli olarak isimlerini duyurmuş olan insanlar daima yaşadıkları toplumların en önemli isimleri olmuşlardır. Günümüzde de çok büyük ilgi görmekte olan bu özel kişiler özellikle bu meslekte eğitim vermekte olan resmi bir kurum olmadığı için kendilerini geliştirmekten başka bir çareleri yoktur. Çok uzun zaman boyunca sürekli olarak meslekleri hakkında bilgiler edinmek ve aynı zamanda bu alanda uzmanlaşmış olan kişilerin yanında zaman geçirmekten başka bir çareler olmayana medyumlar özellikle farklı bilim dalları hakkında bilgiler edinmeye de gayret göstermelidirler.
Yapacakları işlemlerin kimi zaman ne kadar ciddi riskler taşıyacağını bilen ve aynı zamanda insanların kendilerine olan güvenlerini daima boşa çıkarmayan insanlar bu mesleğin en önemli temsilcisi olarak görülmektedirler. En etkili medyumların sadece yaşadıkları bölgelerde değil aynı zamanda dünyanın her yerinden talep almaları da günümüzde çok sık rastlanılan bir durumdur. Yüzlerce yıllık bir geçmişi olan bu özel meslek hakkında sürekli olarak bilgiler edinmek isteyen insanlar özellikle bu mesleği yapmanın ne kadar zor olduğunu da rahat bir şekilde görebilmektedirler.

10 yorum

  1. Kesinlikle fırat hoca diyorum kendisiyle 2 kez işlem yaptım ikisinde de kısa sürede alnın akıyla başarıyla tamamladı. Verdiğim paralar helal hoş olsun hocam.

  2. medyum hilal ve medyum gazel dolandırıcır bu nasıl şans anlamadım 2 kez işlem yaptırdım bi hocaya 2 side dolandırdı beni kesinlikle güvenmeyin.

  3. medyum mikail hakkında bilgisi olan var mı ? hakkında bi kaç paylaşım okudum olumlu fakat ne kadar güvenebilirim bilmiyorum.

  4. Süleyman hoca 1000 tl mi aldı bana verdiği sürenin üstünden 1 hafta geçti bi gelişme yok dolandırıldım sakın süleyman hocaya güvenmeyin. bu tür sahtekar insanlar size medyumum diye tanıtıp hayallerinizle oynamasınlar.

  5. medyum güven hocayla tanışalı 3 hafta oldu hep aynı şeylerle beni kandırıyor oyalıyor kedilerine özelime kadar açtım ama yalancının tekiymiş hem paramı aldı hemde dolandırdı. Böyle aciz insanlar gördükçe insanlığımdan utanır oldum.

  6. Selamun aleyküm arkadaşlar. Ben 2 ay öncesine kadar 7 yıllık 2 tane dost dediğim insanla şirket açmıştım bu 2 dost dediğim 2 şeref yoksunu insan arkamdan işler çevirdiler benim hakkımda bir olup bana oyun oynadılar. Benimde çok zoruma gitti hak ettiklerini düşünerekten medyum fırat hocayla görüştüm ilimiyle tecrübesiyle medyum hocam bi sabun büyüsü hazırladı. 5 gün 5 gece süre verdi şuan yatalak kediler gibi sürünüyolar. İşimin başına geçtikten sonra tekrardan bi işlem yaptırıp büyülerini bozdurcam. Verdiğim para sonuna kadar değdi helal hoş olsun hocama.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir