Son Haberler
Anasayfa / Güvenilir Medyumlar

Güvenilir Medyumlar

Güvenilir medyumlar, bilgi alın, sevdiğinize aşk bağlama işlemi ile sevdiğinize kavuşun. Uzman bağlama çözümleri sunan güvenilir medyumları bu siteden bulabilir ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yalancı medyumları, sahte medyumları, sahtekar medyumları, dolandırıcı medyumları, kandıran medyumları ve güvenilir olmayan medyumları burada araştırabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Büyü bozmada kendini dünyaya tanıtmış hocaları bulabilirsiniz.
Güvenilir medyum arıyorsanız, sitemizde sizlerden gelen yorumlardan oluşan öneri ve tavsiyeleri bulabilir, dikkat edilecek konular hakkında bilgi sahibi olabirsiniz.
Medyumlar, çok fazla kişinin türlü sıkıntılarını çözmek için başvurulan kişilerdir. Bu kişiler hakkında kulaktan dolma bilgiler yerine gerçek kişilerin yorum ve tavsiyelerini dikkate almalısınız. Aynı günümüzdeki güvenilir yorumlar gibi siz de kendi yorumunuzu insanlar ile paylaşabilirsiniz. Web sitemiz kurulduğundan bu yana kaliteli ve güvenilir yorumları ziyaretçilere ulaştırmaktadır.

Sitemize gönderilen yorumlar 1 gün içinde onaylanır.

19 yorum

 1. medyumlar hakkında bi kaç haftadır arayış içerisindeyim sanırım hakkında olumsuz yorum olmayan ve tahminimce güvenebileceğim işini yapan bi medyum fırat hoca var

 2. Umudum hiç yoktu 2 kez dolandırıldım. Arkadaş çevremden bana Fırat hocayı önerdiler konuştum hocamla sağolsun bilmediğim bir kaç konuda aydınlattı beni. Bütün ön yargılarımı kırdı. Sayesinde şuan karımla eskisinden çok daha mutluyum. Evimde huzur bereket var. ALLAH razı olsun hocamdan.

 3. merhaba
  medyum bedirhan dolandırıcının tekidir beni dolandırdı sakın irtibat etmeyin bu yorumu da daha fazla kişinin hayalleriyle oynayıp dolandırmasın diye atıyorum. bu yorumumu dikkate alın böyle şerefsizlere taviz vermeyin

 4. medyum arasında en tehlikeli çete medyum ali, medyum baransel, medyum bedirhan dır kimler bunun farkında bilmiyorum ama bana katılan ve benim gibi dolandırılan 100 lerce insan var. bu hocalara kesinlikle güvenmeyin.
  bilmem daha kimler var bunlar dışında kim bilir daha kaç tane ?

 5. MEDYUM FIRAT HOCA İLE ÇALIŞTIM ŞAKA GİBİ ÖZEL HAYATIM HAKKINDA SÖYLEDİĞİ BÜTÜN ŞEYLER DOĞRU ÇIKTI. ŞÜPHESİZ TÜRKİYEDE Kİ EN İLİM SAHİBİ MEDYUM HOCALARDAN BİRİ. BUNDAN ÖNCE 2 KEZ DOLANDIRILMIŞTIM. SONUNDA KAPTIRDIĞIM PARALARA DEĞDİ 0539 653 35 01 NUMARASI BU HOCAMIN EVLİLİK ÜZERİNE İŞLEM YAPTIRDIM HOCAM ZORLANMADAN ÜSTESİNDEN GELDİ.

 6. medyum kamil dolandırıcıdır daha önce bi çok kişiyi dolandırdığını duydum. son zamanlarda çok yayılmış yaptığı vurgunlar.kesinlikle kanmayın paranız gitmesin

 7. BİLDİĞİNİZ GÜVENDİĞİNİZ EN GÜVENİLİR MEDYUM KİM ? ÇOK FAZLA ARAŞTIRMADIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

  • Yorumlara bakılırsa Medyum Fırat hoca çok iyi ve güvenilir bir hoca diyorlar. Fakat benimde henüz kendisiyle tanışmak için vaktim olmadı en yakın zamanda bende konuşcam.

  • için rahat olsun kardeş güvenebileceğin en doğru medyumu seçmişsin medyumlar arasında en ilimli medyum fırat hoca

  • aynen söylentilerin hepsi doğru zaten fırat hocanın hakkında olumsuz bi tane yoruma rastlamadım varsa da dolandırıcı medyumların attığı iftiralardır. bu tür güvenilir gerçek medyumların önüne geçebilmek için böyle yorumlar ve bi takım oyunlara başvuruyorlar. 0539 653 35 01 buyur fırat hocanın numarası görüşmek isteyenler için

   • eyvallah kardeşler araştırdım gerçekten de dediğiniz gibi fırat hoca güvenilir hocaya sanırım. bende bu hafta içinde bi çalışma yapmayı düşünüyorum sonuçları sizlerle paylaşacağım olumlu da olumsuzda olsa.

 8. Öncelikle bu yorumu atmadan önce belirtmek istediğim bir şey var ben bu yorumu tarafsız olarak atıyorum bilmenizi isterim arkadaşlar.Yaklaşık olarak 10 11 yıldır internet ve bilgisayara hakimim ve birçok şeyin farkındayım. Çoğu medyum ve yorum sitelerinin hepsi bot yani sahtedir bunlara irtibat etmeyiniz. Bu yorumu bütün sitelerde deniyorum bu yorum onaylanırsa bu da demektir ki ayrımcılık yapmaksızın bu sitede herkesin yorumları onaylanıyor ve yorumlar sahte değildir. Ve yorumlarda fırat hocanın hakkında yorumlar gördüm olumlu hakkındakiler doğru olduğu ortaya çıkacaktır. Yada sahtekar medyumlar hakkında söylenenlerin doğru olduğu gün yüzüne çıkacaktır.Hadi bakalım .Paylaşında göreyim ?

  • Dostum bu ve bi kaç bildiğim medyum sitesi kesinlikle net ve gerçek bilgiler paylaşır. Yorumları da %100 gerçek. Bu sitelerin bi çıkarı yok çünkü tarafsız .

  • BU SİTE NE KADAR TARAFSIZ VE GERÇEK BİR SİTE BİLMEM AMA YORUMUMU ONAYLARLARSA BİLMENİZİ İSTEDİĞİM BİR ŞEY VAR FIRAT HOCAYA KESİNLİKLE GÜVENEBİLİRSİNİZ. İŞ VE AİLE HAYATIM İLE SIKINTILARIM VARDI YÜREĞİME SU SERPTİ HOCAM. EN ZOR DÖNEMLERİMDE DAYANAĞIM OLDU. Bİ PSİKOLOG Bİ MEDYUM HOCA GİBİ GERÇEKTEN BÜYÜK İLİM SAHİBİ BİR HOCA KENDİSİ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir