Son Haberler
Anasayfa / Medyumlar Hakkında

Medyumlar Hakkında

İnsanlar seçmek istedikleri medyumlar hakkında sürekli olarak bilgiler toplamak isterler. Bunun için yapılacak olan en doğru şey o kişiler ile daha önceden çalışmış olan insanları bulmak ve kedilerinden fikir almaktır. Alınan bu fikirler kısa zaman içinde en doğru seçimi yapabilmek için mutlaka yeterli olacaktır.

medyum, sahtekarmedyumlar, sahte medyumlar, medyumlar, büyü, büyüler, ünlü medyumlar, etkili medyumlar, başarılı medyumlar, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, islam güneşi, büyü yaptırmak istiyorum, medyum kimdir, medyum kime denir, medyumlukBinlerce yıldan bu yana var olan bir meslek olmasından dolayı bir çok kişi bu mesleği kolay bir şekilde yapabileceğini düşünmektedir. Ancak medyumluk sanılandan çok daha zor ve aynı zamanda deneyim isteyen bir iştir. Bir insanın medyum olabilmesi için ne kadar uzun süre emek vermesi ve ne kadar çok bilgi edinmesi gerektiğini gören insanlar genellikle kısa zamanda bu mesleği yapmakta vazgeçmektedirler.

Medyumlar hakkında bilgi edinmek için her geçen çok daha fazla sitenin hizmete girmesi insanların seçim aşamalarında daha az zaman kaybı yaşamalarını sağlamaktadır. İnsanlar evlerinden hiç çıkmadan istedikleri zaman internete girip medyumlar hakkında öneri alabilmekte ve seçimlerini çok kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Bu olanakları değerlendiren herkes kısa zaman içinde en doğru seçimi yapmanın ve en başarılı medyumlar ile çalışmanın keyfini sonuna kadar yaşayabilmektedirler.

Binlerce yıllık geçmişi ile her zaman saygı değer bir meslek olan medyumluğu başarılı bir şekilde yapabilen herkes yaşadığı toplum içinde mutlaka saygın bir konuma sahip olmayı da başarmıştır. Bu durum günümüzde de aynen geçerlidr.

19 yorum

 1. bana sorarsanız medyum fırat hoca dışında hiç güvenilir ve işinin ehli bir adam tanımıyorum. kedisiyle çalıştım ne beni oyaladı nede dolandırdı. zaten konuşunca anlayacaksınız. adam benim için elinden geleni yaptı yardımcı oldu. kendisinin bana bir lafı oldu. elinde bulunan imkanlardan dolayı maddi durumumu söyledim para almadan işlem yaptı karşılığında elinden geldikçe sosyal medya çevrende bizi paylaş dedi ve yaptığı işlemde başarılı oldu Allah razı olsun. Beni çok büyük sıkıntıdan kurtardı. boynumun borcu olarak görüyorum bu işi o yüzden buradan fırat hocam hakkında bir reklam yapma gereğindeyim. buyurun sizede çalışmayı öneririm hocamla 05396533501 bu numaradan arayabilirsiniz

  • Katılıyorum kendileri gerçekten çok cana yakın yardımsever bi insan.Gece gündüz neredeyse uyumadan insanların sıkıntılarını dinleyip bi nevi psikolog gibi sıkıntılarını gideriyor.Medyum denilince aklıma gelecek ilk isim Fırat hoca olurdu herhalde.

  • Sanırım öyle biraz araştırdım hakkında tek bir tane bile olumsuz bir yorum yada içeriğe rastlamadım. İnternet ortamında eli ayağı çok olmayan bi medyum sanırım. Arayıp konuşacağım umarım buda dolandırıcı çıkmaz.

   • Dolandırıcı medyum çok piyasada fakat Fırat hocayla konuştuğun zaman farkı anlarsın adamdan borç para istesen verecek. Adam o kadar iyi hoşgörülü bir hoca.
    Neyse iyi günler.

 2. Medyum baransel ve medyum bedirhana güvenmeyin sakın iki kez ard arda dolandırıldım Allah kahretsin.

 3. Medyum Osman diye bir hoca var ne kadar güvenebilirim bilmiyorum tam güvenecektim ki çok sayıda olumsuz yorumlarına rastladım.

 4. google a yazdığımda en üst sırada çıkıyor süleyman hoca ama dolandırıcı çıktı biz kime güvenicez anlamadım ki

 5. medyum nihat dolandiricidir arkadaslar yurt disindan aradim kendisini yaklasik 2 ay oldu hala bi gelisme yok 2 bin dolar yolladim dolandirdi beni inanmayin sakin

 6. MEDYUM MİKAİL HOCA İLE ÇALIŞTIM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK KISA SÜREDE ETKİLERİNİ ALMAYA BAŞLADIM. EN BAŞINDAN BERİ UMUT VERİP OLACAĞINA İNANDIRMIŞTI ZATEN ŞAŞIRMADIM DAHA ÇOK MUTLU OLDUM. GÜVENİLİR MEDYUMLARDAN BİRİDE MİKAİL BURAYA YAZIYIM DA GÖREN ARKADAŞLAR CANI GÖNÜLDEN İNANABİLİRLER. İYİ GÜNLER.

 7. Fırat Hoca Sayesinde

  bu gün çok güzel ve mutlu bi sabaha uyandım fırat hocam sayesinde. bana verdiği güne daha 2 gün varken yaptığımız çalışma tuttu. İş hayatımda çok güzel bi yere geldim. Verdiğim paralar sonuna kadar annenizin ak sütü gibi helal olsun hocam. güvenilir ve ilgilenen bi hoca arıyosanız 05396533501 bu numaradan sizde fırat hocayı arayıp mutlaka konuşun.

 8. medyum katip adındaki bu şahısa itibar etmeyin arkadaşlar çok kişinin hakkına girdiğini öğrendim. beni de tam dolandıracakken son anda sıyrıldım.

 9. Sahtekat Medyumlar

  medyum kaan tarafından dolandırıldım. güvenilir bi hoca arıyorum artık yardım edin lütfen ?

 10. Medyum Fırat En iyisi

  3 ay önce kaza geçirdim evde yaklaşık 4 ay kadar yatalak kaldım. bu süreçte kocam benden gizli bi kadınla buluşup beni aldatmış. yaşadığım bu durumu atlatmak benim için çok zor oldu. yoğun duygusal dönemler yaşadım. psikolojimi derinden etkiledi. ve beni içten içe yaraladı. aynısını onunda yaşaması için googledan fırat hoca adında biriyle konuştum ve bana verdiği kısa bi süre sonunda kendisi şuan köpekler gibi sürünüyor. Böyle ilim sahibi birine ne kadar dua etsem azdır.

 11. Güvenilir medyum

  bi çok medyum sitelerini araştırdım ama fırat hoca kadar güvenilir bi medyuma rastlamadım. fırat hocamın ilimi sayesinde artık yaptığım evlilikte her işim yoluna girdi. Allah razı olsun hocamdan.

 12. Gerçek medyum fırat

  çok küçük yaşta evlenmenin ilerde getirdiği sıkıntıların dertlerin mağduru olan bi kadınım. kocam her geçen yıl soğudu benden ve şüphesiz bu hayatımın en büyük hatası böyle bi adama çocuk vermekti. Zamanla çocuklarımın önünde bana el kaldırmaya şiddet uygulamaya başladı. Hayattan soğudum bu adam yüzünden. Her türlü hukuk yolunu denedim ama yakamdan düşmedi. Artık o bunalımda çok araştırdım. Fırat hocadan güvenli birine rastlamadım. Hocamla bi kaç işlem yaptık. benden istediklerini harfiyen yaptım ve yerine getirdim. Şunu anladım ki bazen her şeyden önce inanmak gerekiyormuş. Hocam sağolsun o kadar mutluyum ki gidip o mübarek ellerinden öpücem bi gün. Kocamı kedi gibi yaptı.Şimdi sürüm sürüm peşimden sürünüyor. Ağzımdan çıkacak iki kelimeye muhtaç oldu. hayatıma büyük anlam kattı benim için çok değerli bi hocadır kendisi. çalışmak isterseniz fırat hocayı bende öneririm sizlere.

 13. Medyumlar hakkında

  İlk başta araştırma yapmadan bi çok sahtekar medyum la konuştum tanıdım. ilk önce medyum baranselle çalışma yaptık boş hayaller kurdurdu bana ve sonuç paramı aldı ve dolandırdı. Sonra medyum bedirhan diye bi sahtekar alay eder gibi dolandırdı. İnsanları para tuzağına çeken bu şerefsizlere itibar etmeyin. Aylarca güvenilir medyum arayıp durdum. Sonunda konuşması düzgün ve gerçekten gerekirse bi psikolog ve hoca olarak yardımcı oldu çok şükür şuan herşey yoluna girmeye başladı etkilerini almaya başladım. Kesinlikle bi medyum arıyorsanız vakit kaybetmeyin bu tür sahtekar insanlarla fırat hocayı arayıp konuşun.

 14. Dolandırıcı Medyumlar

  bide benim gibi çok zor bi yaşantısı olup ve zor durumdayken aceleye getirip yeterince araştırmadan sahtekar medyumlara denk gelip dolandırılmak var. medyum armağana itibar etmeyiniz gördüğüm en sahtekar insan. Bi çok kez para gönderdim ortada hiç bişi yok. sahtekarın önde gideni sakın güvenmeyin.

 15. 2 yıldır karımdan ayrıyım. 3 tane çocuğumuz var. sevgilimi aldattım ama köpek gibi pişmanım. her türlü yolu denedim ama olmadı. eşim ruh diyor peygamber demiyordu. en son çare bu yola başladım. fırat hocanın bi çok sitede olumlu yorumlarını gördüm. şimdiye kadar hiç olumsuz yorumlarına rastlamadım. içimde yine de biraz tereddütle çalışma ayarladık. Makbul gördüğü parayı yolladım hocama. Helal hoş olsun. sayesinde 2 yıldır ayrı kaldığım karımla artık eskisinden daha mutluyuz ve beraberiz. Hocamın bana ettiği bi kaç kelamla aklım başıma geldi. bir dahada yemin ettim karımı aldatmayacağıma. Allah razı olsun fırat hocamdan. Bütün sıkıntılı geçen dönemlerimde yüreğime su serpti. 05396533501 eğer bi hocayla görüşmek ve çalışma yapmak istiyosanız kesinlikle fırat hocayı arayıp konuşun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir